Kultainen Kompassi
9.9.2018!
Lue lisää!

Kuntorastit
Lynxin kuntorastit vuonna 2018
Lue lisää!

Lynxin treenipaketit
Lisätiedot!

Suunnistuskoulu
Lisätiedot!

Lynxin Johtokunta 2018

PUHEENJOHTAJA 

Rainer Kujala

puheenjohtaja(at)lynx.fi

+358 50 5057657





KILPAILUJAOSTO, KARTAT

Markku Hyvönen

marhyv(a)welho.com

040 7540545 

RAHASTONHOITAJA 

Nina Ljungqvist-Sarparanta

nina.l-s(a)pp.inet.fi

040 7643983 

EDUSTUSJAOSTO

Ville Koponen

Valmennuspäällikkö

ville(a)lynx.fi

050 5207992 

NUORISOJAOSTO

Pietari Vuorensola, nuorisojaoston puheenjohtaja

pietari.vuorensola(a)gmail.com

040-8204024

 

VIESTINTÄJAOSTO

Auli Packalén

auli.packalen(a)gmail.com

+358 40 8453045

 

SIHTEERI

Tuomas Metsälä

tuomas.metsala(at)gmail.com

+358 40 844 2126

 

 

 

 

 

Jaostojen kokoonpanot ja seuran muut toimihenkilöt v 2018

Edustusjaosto

Ville Koponen, Valmennuspäällikkö = vetovastuu, johtokunta, urheilijasopimukset, valinnat (Miehet + Naiset) ja 25-manna sekä Halikko-Viesti joukkueet

Ville Sundberg, Valmentaja, valmennuksen suunnittelu ja johto, suunnistustaito- ja tekniikka valmennus, valinnat ( M + N )

Jukka Saramäki, treenit

 

Nuorisojaosto

Pietari Vuorensola puheenjohtaja, pietari.vuorensola(a)gmail.com, 040-8204024

Kirsi Isoherranen, jäsen, suunnistuskoulu, kirsi.isoherranen(a)pp1.inet.fi     040-7293402 

Joona Ojapalo, jäsen, vauhti-ilvekset, joona_ojapalo(a)hotmail.com     050-3415584 

Katja Kyckling, jäsen, vauhti-ilvekset, katjakyckling(a)gmail.com           0400-977180 

Kilpailu- ja harrastejaosto,

Markku Hyvönen, kilpailujaoston puheenjohtaja, kartta-asiamies

Lauri Kleemola, harrastejaoston puheenjohtaja, kuntosuunnistusvastaava

Viestintäjaosto

Auli Packalén, puheenjohtaja

Tuomas Metsälä, webmaster webmaster(a)lynx.fi, 040 8442126

Antti-Pekka Leskinen, kalenteri-ilmoitukset Kirkkonummen sanomiin

Talousjaosto (+ yritystapahtumat)

Ota tarvittaessa yhteys seuran puheenjohtajaan: puheenjohtaja(at)lynx.fi

Muut toimihenkilöt

Jäsenrekisteri

Riitta Kaasalainen, riitta.kaasalainen(a)kolumbus.fi, 0400 842 312

Vaatteet

Antti-Pekka Leskinen, antti-pekka.leskinen(a)kolumbus.fi, 050 407 5169

Tulostekartat

Ollipekka Heikkilä, ollipekka.heikkila(a)outlook.com, 040 4115243

Kilpailuihin ilmoittaja

Annamari Tiitola, annamari.tiitola(a)gmail.com, 044 7756406

 

 

Yhteistyössä:

Sosiaalinen media