Suunnistuskoulu 2017
Syksyllä jatketaan!
Lue lisää!

Kuntorastit
Lynxin kuntorastit vuonna 2017
Lue lisää!

Kissojen Yö 2016
Perjantaina 23.9
Lisätiedot

Uudenmaan AOV 22.5
Kirkkonummella
Lisätiedot

Lynx Johtokunta 2017

PUHEENJOHTAJA 

Sami Kivilaakso

sami.kivilaakso(a)kolumbus.fi

050 5181291




KILPAILUJAOSTO, KARTAT

Markku Hyvönen

marhyv(a)welho.com

040 7540545 

RAHASTONHOITAJA 

Nina Ljungqvist-Sarparanta

nina.l-s(a)pp.inet.fi

040 7643983 

EDUSTUSJAOSTO

Ville Koponen

Valmennuspäällikkö

ville(a)lynx.fi

050 5207992 

NUORISOJAOSTO

Pietari Vuorensola, nuorisojaoston puheenjohtaja

pietari.vuorensola(a)gmail.com

040-8204024

 

VIESTINTÄJAOSTO

Auli Packalén

auli.packalen(a)gmail.com

+358 40 8453045

 

HARRASTEJAOSTO

Rainer Kujala

rainer.kujala(a)gmail.com

+358 50 5057657

 

 

 

 

 

Jaostojen kokoonpanot ja seuran muut toimihenkilöt v 2017

Edustusjaosto

Ville Koponen, Valmennuspäällikkö = vetovastuu, johtokunta, urheilijasopimukset, valinnat (Miehet + Naiset) ja 25-manna sekä Halikko-Viesti joukkueet

Ville Sundberg, Valmentaja, valmennuksen suunnittelu ja johto, suunnistustaito- ja tekniikka valmennus, valinnat ( M + N )

Jukka Saramäki, treenit

 

Nuorisojaosto

Pietari Vuorensola puheenjohtaja, pietari.vuorensola(a)gmail.com, 040-8204024

Kirsi Isoherranen, jäsen, suunnistuskoulu, kirsi.isoherranen(a)pp1.inet.fi     040-7293402 

Joona Ojapalo, jäsen, vauhti-ilvekset, joona_ojapalo(a)hotmail.com     050-3415584 

Katja Kyckling, jäsen, vauhti-ilvekset, katjakyckling(a)gmail.com           0400-977180 

Kilpailu- ja harrastejaosto,

Markku Hyvönen, kilpailiujaoston puheenjohtaja, kartta-asiamies

Rainer Kujala, harrastejaoston puheenjohtaja

Viestintäjaosto

Auli Packalén, puheenjohtaja

Tuomas Metsälä, webmaster webmaster(a)lynx.fi, 040 8442126

Antti-Pekka Leskinen, kalenteri-ilmoitukset Kirkkonummen sanomiin

Talousjaosto (+ yritystapahtumat)

Ota tarvittaessa yhteys seuran puheenjohtajaan Sami Kivilaaksoon 

sami.kivilaakso(a)kolumbus.fi 

Muut toimihenkilöt

Jäsenrekisteri

Riitta Kaasalainen, riitta.kaasalainen(a)kolumbus.fi, 0400 842 312

Vaatteet

Maarit Ritakallio, maarit.ritakallio(a)gmail.com, 0400 775835

Tulostekartat

Ollipekka Heikkilä, ollipekka.heikkila(a)outlook.com, 040 4115243

Kilpailuihin ilmoittaja

Annamari Tiitola, annamari.tiitola(a)gmail.com, 044 7756406

 

 

Yhteistyössä:

Sosiaalinen media

Kauden päättäjäisissäkään ei unohdettu suunnistusta. #suunnistus

A photo posted by Kirkkonummen Lynx (@lynxsuunnistus) on